Инфекционный контроль
Инновации в медицине - здоровье нации
Последние новости
16 июн 2019, 19:56
Поздравляем всех наших читателей с профессиональным праздником - Днем...
Львівський медичний форум 2018

Нужна ли страховая медицина

» » » Повідомлення на різні теми

Повідомлення на різні теми

18 июн 2012, 13:02    admin
0 комментариев    3 389 просмотров

Пригнічення функції ТКР може стати новим методом профілактики та лікування вірусного гепатита С.
Для проникнення віруса гепатиту С (НCV) в клітини людини необхідні кілька факторів клітини-хазяїна. Дослідження з використанням кіназної РНК-інтерференції виявило двох нових учасників цього процесу. Це тирозинкіназні рецептори: рецептор епідермального фактора росту та рецептор ефріна А2. Вони опосередковують проникнення НVС шляхом регуляції глікопротеїн-залежного злиття з мембраною та клатрин-залежного ендоцитоза клітини-хазяїна. Крім того, їх пригнічення дозволеними до використання інгібіторами ТКР порушує процес інфікування НCV in vitro та in vivo.

*   *   *

Бактерії можна розпізнати по запаху, так як вони створюють леткі органічні сполуки, які може відчути людина, причому різні бактерії виділяють різні запахи. Вченими розроблено спосіб виявлення патогенних бактерій, в тому числі й штамів з чисельною лікарською стійкістю, –  за леткими речовинами, які утворюються в процесі їх росту. З точністю до 98,8% ідентифікуються десять тестових штамів патогенних бактерій протягом десяти годин – за допомогою колометричного набору із 36 хімічно чутливих барвників, нанесених на кришку перекинутої чашки Петрі з бактеріями в процесі їх росту.

За матеріалами преси

Читайте также
12 мар 2008, 17:30    0 комментариев
Генеральный прокурор Беларуси Григорий Василевич предложил Минздраву пересмотреть перечень психотропных веществ, сообщили 7 марта...
Комментарии