Медицинский вестник Украины Медицинский вестник Украины - это актуальные новости медицины и фармации, достижения науки и практики в области здравоохранения, интервью и очерки. Для пациентов - консультации врачей и советы. На сайте работает медицинский форум. Инфекционный контроль
Местонахождение на сайте: » » » Серцево-судинні захворювання — одна з головних причин смертності у світі
8-й Международный медицинский форум

TeleZvon номера для звонков за рубеж

В фотообъективе МВУ
В Одессе прошел 3-й Конгресс Евроазиатской Ассоциации дерматовенерологов
С 31 мая по 4 июня 2013 года в Одессе прошел третий Конгресс Евро-Азиатской Ассоциации дерматовенерологов. Самые авторитетные специалисты мира делились опытом с украинскими коллегами, и эту встречу ...
Внутрішньолікарняні інфекції та резистентність їх збудників до антимікробних препаратів
Всеукраїнська науково-практична конференція за такою темою відбулась 17 травня у Києві. Про цю подію ви зможете дізнатись у другому номері журналу «Інфекційний контроль».
Открытие нового терапевтического корпуса Рокитневской ЦРБ
     
Олександр Аніщенко: «Дніпропетровщина є лідером в модернізації системи охорони здоров’я України»
Дніпропетровську область з робочою поїздкою відвідав Міністр охорони здоров’я України Олександр Аніщенко. Він високо оцінив хід модернізації медичної галузі в Дніпропетровській області. «На ...
Всеукраїнська конференція в Іллічівську
7 вересня в м. Іллічівську Одеської області розпочала роботу триденна всеукраїнська науково-практична конференція з актуальних питань епіднагляду за особливо небезпечними інфекційними захворюваннями, ...

Все новости
Полезная информация
Медицинский специализированный форум

Немецкий язык для врачей

ВЫСТАВКА И КОНФЕРЕНЦИЯ МЕДИЦИНСКОГО ТУРИЗМА «MTEC.KIEV»

Календарь

«    Август 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Новости ООН. Здравоохранение
Генеральный директор возглавляет делегацию ВОЗ на Форуме по вопросам сотрудничества в области здравоохранения «Один пояс, один путь»
Генеральный директор ВОЗ д-р Тедрос Адханом Гебрейесус возглавит делегацию ВОЗ на Совещании высокого уровня по вопросам сотрудничества в области здравоохранения «Один пояс, один путь»: к Шелковому ...
Число заболевших холерой в Йемене достигло 500 000 человек
В это воскресенье общее число предполагаемых случаев заболевания холерой в Йемене достигло полумиллионной отметки, и за период с конца апреля, когда вспышка болезни начала стремительно ...
Дети и матери во всем мире страдают из-за отсутствия инвестиций в поддержку грудного вскармливания
По данным нового доклада ЮНИСЕФ и Всемирной организации здравоохранения (ВОЗ), подготовленного в сотрудничестве с Global Breastfeeding Collective (Глобальное сообщество по грудному вскармливанию), ...

Архив новостей

Август 2017 (2)
Июнь 2017 (1)
Май 2017 (1)
Март 2017 (1)
Февраль 2017 (1)
Январь 2017 (1)
Популярные новости
 • ПЕСТИЦИДЫ: польза или вред?
 • Бензапирен в окружающей среде и его влияние на организм человека
 • » 

  Облако тегов


  Опрос на сайте
  Нужна ли страховая медицина
  26-я Международная медицинская выставка «Здравоохранение»

  Львівський медичний форум 2017

  АО МОТОР СИЧ выпускает ряд изделий и инструментов для травматологии и ортопедии
  Свежий номер
  №11-12 (649-650) за ноябрь-декабрь 2013 года
  №6 (644) за июнь 2013 года
  №12 (638) за декабрь 2012 года
  №9 (635) за сентябрь 2012 года
  №4-5 (632-633) за апрель-май 2012 года

  №2-3 (630-631) за февраль-март 2012 года

  №1 (629) за январь 2012 года

  Реклама от Google

  Медицинский интернет

  Анонс событий

  Это интересно
  Загрузка ...

  На нашем сайте

  Полезные ссылки
  » 


  advertising


  Серцево-судинні захворювання — одна з головних причин смертності у світі

  Серцево-судинні захворювання — одна з головних причин смертності у світі


  За останнє десятиліття різко збільшилася захворюваність серцево-судинними патологіями, що пов'язано зі стресами, нездоровим способом життя, недосипами і незбалансованим режимом дня. Більше половини населення планети страждають хворобами серця, навіть не підозрюючи про їх існування.

   

  За даними ВОЗ, кардіологічні захворювання — одна з головних причин смертності в усьому світі.

   

  Якщо раніше серцевими захворюваннями страждали переважно літні люди, сьогодні вік потенційних хворих — 40-45 років. Кардіологи відзначають, що у пацієнтів найчастіше зустрічаються такі захворювання: ішемічна хвороба серця, аритмія, міокардит та ендокардит, інсульт, інфаркт міокарда, серцева недостатність, стенокардія, гіпертонічна хвороба.

   

  Прихованими ознаками серцево-судинних хвороб нерідко стають головні болі, запаморочення, дратівливість і перепади настрою, млявість і слабкість, безсоння. При появі таких ознак необхідно записатися на прийом до кардіолога.

   

  Сучасна медицина має у своєму розпорядженні низку ефективних методик для інструментальної діагностики — УЗД серця, ЕКГ і ЕхоКГ, фонокардіографія.

   

  Для обстеження пацієнтів з підозрою на серцево-судинні патології найчастіше застосовуються ЕКГ і УЗД серця. Ці дві методики дозволяють отримати точні результати навіть на початковій стадії захворювання. За умови дотримання рекомендацій лікаря пацієнтам вдається уникнути передінфарктних і передінсультних станів.

  Серцево-судинні захворювання — одна з головних причин смертності у світі

   

   

  Записатися на УЗД серця ви можете через безкоштовний сервіс запису пацієнтів Likarni.com.

   

  «Молодым» захворюванням вважається інсульт, так як він досить часто виникає не тільки у людей похилого віку, а й у представників молодого покоління. Перша передумова до небезпечного нападу — мікроінсульт. У людини виникають відчуття слабкості, порушення зору і різке зниження концентрації, головний біль, відчуття оніміння в кінцівках.

   

  Більшість людей думають, що подібні симптоми — передумова нервового перенапруження (наприклад, пов'язане з перевантаженістю на роботі або підготовкою до сесії). Незважаючи на те що мікроінсульт характеризується короткочасністю (напад триває менше доби), він несе величезну небезпеку для здоров'я і життя людини.

   

  Після перенесеного мікроінсульту ризик розвитку ішемічного інсульту з летальним результатом збільшується у декілька раз.

   

  Інфаркт рідко зустрічається у молодого населення, але такий патологічний стан широко поширений серед жінок і чоловіків середнього віку. Стреси, постійне психічне навантаження і регулярні недосипання негативно впливають на роботу серця, в результаті чого можливий напад.

   

  Більшість інфарктів та інсультів не розвиваються самі по собі, вони стають ускладненнями інших серцево-судинних захворювань. Щоб уникнути розвиток нападу, необхідно вміти вчасно розпізнавати тривожні напади та своєчасно звертатися за медичною допомогою. Записатися на консультацію до кардіолога рекомендується при наступних симптомах:

  ● нестабільний артеріальний тиск;

  ● прискорений або уповільнений пульс;

  ● біль в грудній клітці різної локалізації;

  ● задуха навіть при невеликому фізичному навантаженні;

  ● блідість і посиніння шкіри.

   

  Не ігноруйте симптоми, проходьте своєчасно профілактичні огляди у лікаря і не забувайте, що життя у кожного з нас одне.


  admin // 20 октября 2016 // // Обсудить на форуме
  MedLinks Banner Exchange 468x60